Pandora
Witaj na Pandorze! Dołącz do tego magicznego świata, wciel się w postać człowieka lub zwierzęcia i baw się dobrze! happy

Current date/time is Mon Jan 22, 2018 8:00 am


 • Topics
  Posts
  Last Posts
 • Wioska


  Eananie słyną z rybołówstwa, swoją wioskę postawili przy brzegu jeziora Tanhì. Chatki w wiosce zbudowane są z drewna, mają okrągły kształt. Szkielety dachów zbudowane są z kości zwierząt i okryte wielkimi liśćmi lub strzechą z Ayloreyur. W oknach między cienkie gałązki powkładane są kawałki szkła, drzwi często są pomalowane, każda rodzina ma na drzwiach inny malunek.
  0 Topics
  0 Posts
 • Rzeka Trr


  Nie jest duża, to raczej źródełko. Legendy głoszą, że kiedyś była wielką, głęboką rzeką, stąd nazwa. Na tej mokrej, piaszczystej ziemi ćwiczą młodzi Eananie. Wokoło mnóstwo nastolatków walczy ze sobą, Karyu lub Meharyu ocenia umiejętności wybranych uczniów. Gdy zdecydują, że umiejętności uczniów są wystarczające, mogą oni awansować na wyższą rangę.
  1 Topics
  1 Posts
  Sat Sep 24, 2011 10:34 pm
  Neytiri Zapisy na trening
 • Lochy


  Budynek z wyglądu przypominający chatkę, jednak bardziej podłużny, z oknami wzmocnionymi kościami, nie gałązkami, bez żadnych drzwi. Wewnątrz mieszczą się cele, zamieszkiwane przez jeńców wojennych lub zdrajców Klanu. Są pilnowani przez Kìte'e wraz z ich Aysisleyru. Wejście wykopane jest w ziemi i połączone z jeziorem Tanhì oraz całe wypełnione wodą. Można stąd się wydostać tylko na Sisleyri.
  3 Topics
  3 Posts
  Sat Sep 24, 2011 10:01 pm
  Neytiri Sala Tortur
 • Plaża


  Woda plaży skrywa w swych głębinach mnóstwo ryb, które stanowią pożywienie zarówno dla Eanan, jak i dla Aysisleyru. Jest idealnym miejscem do pływania i zabaw, najwięcej czasu spędzają tu młodzi Na'vi po wykonaniu wszystkich swoich obowiązków. Wielu też pracuje w tym miejscu, łowi mniejsze ryby dla klanu.
  0 Topics
  0 Posts
 • Las Nari


  Eananie dzielą las Nari z Tipańczykami. Odbyło się wiele wojen o granicę, obecnie przebiega ona wzdłuż ustawionych obok siebie kamieni. Wojny zniszczyły dobre stosunki między klanami, teraz są one nastawione dosyć wrogo do siebie. Zdarzało się, że gdy jeden z klanowiczów przekroczył granicę w lesie i wdarł na tereny przeciwnego klanu, zostawał zabijany.
  0 Topics
  0 Posts
 • Głębiny Jeziora Tanhi


  W jeziorze Tanhì bardzo silnie działa bioluminescencja, w nocy u jego wybrzeży jest niemal tak jasno, jak za dnia. W wodach tego zbiornika żyją Sisleye Na'vi z Klanu Eanan Payru. Jezioro ma mnóstwo jaskiń, niektórych zrobionych sztucznie, w których mieszkają owe Wodne zmory.
  0 Topics
  0 Posts

 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked