Pandora
Witaj na Pandorze! Dołącz do tego magicznego świata, wciel się w postać człowieka lub zwierzęcia i baw się dobrze! happy

Current date/time is Mon Jan 22, 2018 8:05 am


 • Topics
  Posts
  Last Posts
 • Wzgórze


  Ogołocone z wszelkich roślin (z wyjątkiem trawy) wzgórze jest domem Na'vi z Klanu znad Morza Wschodniego. Od strony północnej i zachodniej widać Polanę Ostrokrzewów, a po stronie południowej i wschodniej znajduje się klif. Opada on do samej Plaży Morza Wschodniego. Naokoło porozstawiane są namioty, w których mieszkają Morscy. Są duże i często kilkupiętrowe, więc mieszczą się w nich całe rody. Na'vi ustawili je w okręgu, pośrodku którego mieści się plac - centrum życia w wiosce.
  0 Topics
  0 Posts
 • Klif


  Z daleka widać, że w klifie wydrążone są jaskinie. Wykopały je Ayikran Na'vi Klanu z Nad Morza Wschodniego, które teraz je zamieszkują. W wyskrobanych jamach unosi się odór gnijących resztek mięsa, przywleczonego tu jakiś czas temu przez mieszkańców.
  0 Topics
  0 Posts
 • Plaża Morza Wschodniego


  Nie ma nic przyjemniejszego, niż czucie wiatru we włosach, piasku między palcami u stóp i odrobiny chłodnej wody w upalny dzień. Takie uczucie często towarzyszy Morskim, gdy wybierają się na tę plażę. Woda w Morzu Wschodnim jest wyjątkowa, nie jest bowiem zasolona.
  0 Topics
  0 Posts
 • Polana Ostrokrzewów


  Ostrokrzewy to trujące rośliny. Jednak między nimi można znaleźć wiele smacznych owoców, pewnie upuszczonych przez zwierzęta, lub rosnące sobie w spokoju na grządkach wyhodowanych przez Telau Klanu morza Wschodniego. W poszukiwaniu owoców przychodzą tu także Ayerik, szybkie, lecz łatwe do upolowania zwierzęta.
  0 Topics
  0 Posts
 • Lochy


  Lochy Morskich znajdują się na wysokich skałach 'wyrastających' z Morza Wschodniego, do których można się dostać tylko na Ikranur. Wydrążone zostały w nich pojedyncze, zakratowane jamy, z których można się wydostać ryzykując życiem, ponieważ wraz z wyważeniem kraty wypadłoby się za krawędź jaskini i najprawdopodobniej nie przeżyłoby się czterdziesto-metrowego upadku w płytką wodę.
  3 Topics
  3 Posts
  Fri Aug 27, 2010 5:28 am
  Neytiri Spis Więźniów
 • Meyi 'Ong


  Tu pod czujnym okiem Karyur młodzi Morscy ćwiczą formułki i techniki walki. Część z nich chwali się innym opowiadając o polowaniach, na których byli. Nastolatki bardziej przykładają się do celności i siły strzałów, a także do szybkości, z jaką trzeba zabić.
  1 Topics
  1 Posts
  Fri Aug 27, 2010 5:18 am
  Neytiri Zapisy na trening

 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked