Pandora
Witaj na Pandorze! Dołącz do tego magicznego świata, wciel się w postać człowieka lub zwierzęcia i baw się dobrze! happy

Current date/time is Mon Jan 22, 2018 8:02 am


 • Topics
  Posts
  Last Posts
 • Skręcone Drzewo Domowe


  Nie jest wielkie, ma może z 10 metrów wysokości, czyli wysokość około 3 Na'vi. W jego Cieniu można się ochłodzić, dzieci biegają naokoło, ciesząc się spokojem tego miejsca. Łowcy przywożą upolowaną zwierzynę, kucharze okupują palenisko, a dorośli i nastolatki umilają sobie czas śpiewem i grami.
  Moderator: Nadia
  1 Topics
  1 Posts
  Fri Oct 14, 2011 6:50 pm
  Nadia Legowisko Nadii
 • Jezioro Seze


  W niektórych fragmentach Jeziora Jeźdźcy znaleźli jaskinie Sisleyów. Krystalicznie czysta woda w istocie może być ich domem, jednak nikt nie widział w niej jeszcze Wodnej zmory. W Jeziorze Seze pływa mnóstwo łatwych do złowienia ryb, a naokoło zbiornika rośnie mnóstwo niebieskawych kwiatów, w tym, oczywiście Ayseze.
  Moderator: Nadia
  0 Topics
  0 Posts
 • Lochy


  Lochy Jeźdźców składają się z kilku klatek zrobionych z mocnych kości Aysalioangur i fragmentów pancerza Ayangstikur. Przesiadują w nich zdrajcy czekający na egzekucję lub wyrzucenie z klanu i jeńcy wojenni. Zdrajcy najczęściej są wypuszczani, ponieważ rzadko znajdują się chętni do wykonania egzekucji.
  Moderator: Nadia
  3 Topics
  3 Posts
  Fri Aug 27, 2010 5:25 am
  Neytiri Spis Więźniów
 • Niezmierzona Równina


  Ogromny płaski płat ziemi, zasypany trawą, miejscami zasypaną kurzem czy piaskiem. Nie przebiegają tędy żadne zwierzęta, można więc w spokoju potrenować. Naokoło mnóstwo dzieciaków się siłuje i walczy, strzela do celu i przypomina sobie informacje o klanach. Gdy jedno z nich uzna że jest gotowe zgłasza się do Karyur, który sprawdza jego umiejętności.
  Moderator: Nadia
  1 Topics
  1 Posts
  Fri Aug 27, 2010 5:18 am
  Neytiri Zapisy na trening
 • Las Sopkoju


  Osoba przyglądająca się początkowi lasu może zobaczyć w nim nieustanny ruch. Część Na'vi wchodzi, część wychodzi, Łowcy niosą martwe zwierzęta, Zbieracze zaś świeże owoce. Wokół nich biegają dzieci, chcące koniecznie pomóc w noszeniu czy przygotowaniu mięsa lub owoców do zjedzenia.
  Moderator: Nadia
  0 Topics
  0 Posts
 • Zagajnik


  Zagajnik jest swego rodzaju polaną. Od takowej odróżnia go tylko ogrodzenie. Po zagajniku biegają Ayfa'li, które złapali Jeźdźcy. Łapią tylko Mroczne Konie, ponieważ są zbyt oddaleni od Gór Halleluyah, poza tym Ayikran nie są potrzebne na tym terenie. Jest to wielka płaska przestrzeń z nielicznymi drzewami, bardzo łatwo jest wypatrzyć potencjalny łup.
  Moderator: Nadia
  1 Topics
  3 Posts
  Sat Oct 15, 2011 5:23 pm
  Anis Posłania Pa'li

 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked